Apartament 3 camere, 122 mp, in vila istorica - Bd. Carol I — fotografie 1 din 61 / 6

Descriere

Vă invităm să descoperiți un apartament deosebit, situat intr-o vilă monument istoric pe Bd. Carol I, nr. 59. Cu o suprafață generoasă de 122 mp, locuința impresionează prin tavane inalte, camere spațioase și detalii arhitecturale autentice, păstrand farmecul epocii.Amplasat intr-o zonă istorică de prestigiu, apartamentul este ideal atat ca locuință elegantă, cat și ca spațiu reprezentativ de birou.O oportunitate rară de a trăi intr-un imobil de patrimoniu, in inima orașului!

Specificații tehnice / Parametri:

  • price: 175 500 €
  • price_per_m: 1450 €/m²
  • m: 121 m²
  • rooms_num: 3
  • build_year: 1930
  • building_floors_num: 3
  • free_from: 2026-05-20

Informații suplimentare:

  • area: 121 m²
  • rooms_num: 3
  • market: secondary
  • building_ownership: full_ownership
  • free_from: 2026-05-20
  • advertiser_type: agency
  • build_year: 1930
  • lift: n
  • building_type: apartment
  • windows_type: plastic

Date structurate:

  • Suprafață: 121 m²
  • Camere: 3
  • Tip: apartament
  • Tip ofertă: vanzare
  • Piață: secondary

Specificații tehnice

Suprafață utilă121 m²
Număr camere3 cam.
An construcție1930
Tip imobilBloc