Vând un cooler Thermaltake Ux200 folosit 2 săptămâni ca nou. Am trecut pe răcire cu lichid și nu am ce sa mai fac cu el. Livrare la metrou Nicolae Grigorescu.
Cooler Thermaltake Ux200
Folosim cookie-uri pentru analiză și publicitate. Te rugăm să accepți cookie-urile pentru a continua.